Nasze strony:ARISTON | JUNKERS

Strona główna

Strona główna > Sprzedaż urządzeń i akcesoriów > Kotły kondensacyjne > Cerapur Acu

Motto firmy

Kompletna kotłownia na ścianie - CERAPUR ACU

Kotły CERAPUR ACU to kompaktowe urządzenia, które łączą w sobie funkcję ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Połączenie kotła i zasobnika ciepłej wody użytkowej w jednej obudowie to duża oszczędność miejsca,
a modułowa budowa urządzeń sprawia, że ich montaż jest niezwykle łatwy.

Idealna estetyka

Pomieszczenie, w którym jest zamontowany kocioł CERAPUR ACU wygląda estetycznie, ponieważ wszystkie niezbędne elementy hydrauliczne znajdują się już w kotle, ukryte pod jego estetyczną obudową.

Wyjątkowa oszczędność miejsca

Wyjątkowo bogate i kompletne wyposażenie CERAPUR ACU powoduje, że do instalacji tej kompletnej kotłowni potrzeba jedynie nieco powyżej 0,5 m2 powierzchni.

Ciepła woda – szybko i wydajnie

W kotle CERAPUR ACU najwyższy komfort ciepłej wody użytkowej jest nie tylko efektem zastosowania wbudowanego, potrójnego zasobnika warstwowego, wykonanego ze stali nierdzewnej o pojemności 42 l. Ponadto kocioł standardowo wyposażony jest w pompę cyrkulacyjną, aby użytkownik mógł korzystać z ciepłej wody bez oczekiwania, zaraz po odkręceniu kranu. Zastosowane technologie i specjalna konstrukcja sprawiają, że kocioł CERAPUR ACU może podgrzewać nawet 21 l wody w ciągu jednej minuty, dostarczając do 690 l/h przy temp. 45°C.

Łatwy transport i montaż

CERAPUR ACU dostarczany jest w dwóch wygodnych do przeniesienia opakowaniach. Wzajemne połączenie obu elementów odbywa się niezwykle szybko i bez użycia narzędzi, co jest niewątpliwym plusem dla montującego kocioł instalatora.

2008-2015 © SERWIS SZULBORSKI :: Kotły gazowe kondensacyjne, kotły gazowe, termy gazowe :: AUTORYZOWANY SERWIS JUNKERS :: 314694 odwiedzin